Presentation laddar. Vänta.

Presentation laddar. Vänta.

Lena Henningsson-Jönsson Regionsekreterare 0413-55 90 07 Jan Hultgren Verksamhetsutvecklare medlem och organisation 0413-55.

Liknande presentationer


En presentation över ämnet: "Lena Henningsson-Jönsson Regionsekreterare 0413-55 90 07 Jan Hultgren Verksamhetsutvecklare medlem och organisation 0413-55."— Presentationens avskrift:

1 Lena Henningsson-Jönsson Regionsekreterare 0413-55 90 07 lena.henningsson.jonsson@lrf.se Jan Hultgren Verksamhetsutvecklare medlem och organisation 0413-55 90 08 jan.hultgren@lrf.se Helén Rosengren Regionchef 0413-55 90 14 helen.rosengren@lrf.se LRF SKÅNE – PERSONAL - 2011 Göran Kihlstrand Verksamhetsutvecklare vatten 0413-55 90 19 goran.kihlstrand@lrf.se Lisa Germundsson Verksamhetsutvecklare äganderätt 0413-55 90 11 lisa.germundsson@lrf.se Annika Sällvik Verksamhetsutvecklare miljö 0413-55 90 06 annika.sallvik@lrf.se Annie Drottberger Företagarcoach 0413-55 90 18 annie.drottberger@lrf.se Ewa Marie Rellman Företagarcoach 0413-55 90 02 ewa.marie.rellman@lrf.se Pia Sandell Företagarcoach 0413-55 90 12 pia.sandell@lrf.se Anita Persson Projektledare/Företagarcoach 0413-55 90 03 anita.persson@lrf.se Vildsvinsprojekt Helena Lindberg Företagarcoach Nya Perspektiv 0413-55 90 16 helena.lindberg@lrf.se Mikael Johansson Företagarcoach Nya Perspektiv 0413-55 90 23 mikael.johansson@lrf.se Annika Öhman Nilsson Medlemsutvecklare GRO 0413-55 90 28 annika.ohman.nilsson@gro.lrf.se Ingrid Jönsson Skolkontaktansvarig 0708-25 05 38 ingrid.jonsson@lm.lrf.se Monica W-Borg Kommunikatör 0413-55 90 10 monica.w.borg@lrf.se Åsa Väärälä Kommunikatör 0413-55 90 34 asa.vaarala@lrf.se Tommy Persson Vaktmästare 0413-55 90 05 tommy.persson@lrf.se Helena Jauhiainen Medlemsutvecklare GRO 0413-55 90 32 helena.jauhiainen@gro.lrf.se Vikarie för Maja Pettersson, föräldraledig 2011 Elin Windfäll Medlemsutvecklare GRO 0413-55 90 25 elin.windfall@gro.lrf.se

2 LRF SKÅNE – STYRELSE Marianne Andersson - Ordförande Tel 0708-44 82 62 Fax 0410-270 16 - bakvangen@lm.lrf.se Bakvången, 231 73 Anderslöv Christer Mårtensson – Vice ordförande Tel 0414-232 56, 0703-26 19 97 Fax 0414-230 02 - cm@lm.lrf.se Vemmerlöv Lönebostället, 272 97 Gärsnäs Maria Hofvendahl-Svensson – Ledamot Tel 044-23 80 80, 0703-26 83 80 marielund@lm.lrf.se Lyngbygård, 297 92 Everöd Stig Lundström - Ledamot Tel 044-486 02, 0706-97 17 90 tagarod@telia.com Tågaröd 1177, 280 63 Sibbhult Anders Olsson - Ledamot Tel 0431-43 02 48, 0705-35 69 17 Fax 0431-43 23 15 - anders.olsson@skanemejerier.se Skillingevägen 230, 266 94 Munka-Ljungby Mats Olsson – Ledamot Tel 040-44 21 93, 0708-44 21 93 Fax 040-44 21 76 – mats@lonnslatts.se Arrievägen 175-25, 235 94 Vellinge Stefan Olsson – Ledamot Tel 0431 36 18 18, 0709-17 06 66 stefanolsson@bjarenet.com Hålarpsvägen 26, 269 62 Grevie Henrik Tham - Ledamot Tel 040-48 80 43, 0703-39 88 70 Fax 040-48 04 50 - henrik.tham@hackeberga.se Häckeberga 501, 240 13 Genarp Sara Thunell - Ledamot Tel: 0411-526671, 0761-392996 saralofvendahl@hotmail.com Handlarevägen 58-35, 271 77 Löderup Styrelsen för LRF Ungdomen i Skåne Astrid Andersson – Ordförande Tel: 0768-292192 anderssonastrid@hotmail.com Ledmöter: David Mårtensson – Vice ordförande Tel: 0709-812810 david.martensson@bollerup.se Marie Andersson Tel: 0709-60 26 97 maan0043@stud.slu.se Emil Hjalmarsson Tel: 0709-75 30 37 emhj0002@stud.slu.se Christoffer Johansson Tel: 0451-19301, 0708-998566 c-johanzzon@hotmail.com Gustav Lindgren Tel: 073-316 51 41 g_lindgren@hotmail.com Johan Magnusson Tel: 0709-75 30 37 johan.flackarp@gmail.com Katharina Weber Tel: 0734 41 95 94 katharina-weber@hotmail.com Peter Åkesson Tel: 073-3165140 nyhem.venestad@gmail.com Sekreterare: Jan Hultgren LRF, Box 24, 243 21 Höör Tel: 0413-559008, Fax: 0413-559020 jan.hultgren@lrf.se Saknas bild


Ladda ner ppt "Lena Henningsson-Jönsson Regionsekreterare 0413-55 90 07 Jan Hultgren Verksamhetsutvecklare medlem och organisation 0413-55."

Liknande presentationer


Google-annonser